БРАШНО ТИП-850 25 КГ

600,00 ден

Категорија

Опис

Брашно тип – 850 во пакување од 25 кг

Состав: 100% пченично брашно,
Влага до 15%,
Пепел до 0,85%
Киселински степен до 3

  • Пакувања на европалета 40 x 25 кг
  • Тежина на европалета 1000 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “БРАШНО ТИП-850 25 КГ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian