Vigor Dog – Храна за возрасни кучиња 20 КГ

80,00 ден

Опис

Жито Алтан ДОО како ексклузивен увозник на храните за домашни миленици од производителот LAKY S.A. од Грција ви ја претставуваме храната за возрасни кучиња Vigor Dog

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Vigor Dog – Храна за возрасни кучиња 20 КГ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian