Bono Adult Dog – Храна за возрасни кучиња

80,00 ден

Опис


Жито Алтан ДОО како ексклузивен увозник на храните за домашни миленици од производителот LAKY S.A. од Грција ви ја претставуваме храната за возрасни кучиња Bono Adult Dog

Bono Adult Dog Два типа кафена и шарена (Коктел)

Пакување од 20 КГ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Bono Adult Dog – Храна за возрасни кучиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian