УСЛУЖНО МЕРЕЊЕ НА КАМИОНСКА ВАГА

Категорија

Опис

Жито Алтан врши услужно мерење на возила со тежина минимум 100 кг до максимум 50 тони на колска вага.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УСЛУЖНО МЕРЕЊЕ НА КАМИОНСКА ВАГА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian