СТОЧНО БРАШНО 30 КГ

300,00 ден

Категорија

Опис

Сточно брашно во пакување од 30 кг Состав:

Влага до 14% Пепел до 5,5% Протеини до 14%

  • Пакувања на европалета 25 x 30 кг
  • Тежина на европалета 750 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СТОЧНО БРАШНО 30 КГ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian