НАМЕНСКО БРАШНО ЗА БУРЕК 25 КГ

800,00 ден

Категорија

Опис

Наменско брашно за бурек во пакување од 25 кг

Состав: 100% пченично екстра бело брашно
Влага до 14%,
Пепел до 0,45%
Киселински степен до 2,0

  • Пакувања на европалета 40 x 25 кг
  • Тежина на европалета 1000 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НАМЕНСКО БРАШНО ЗА БУРЕК 25 КГ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian