КОНЦЕНТРАТ ЗА ТОВ НА ПИЛИЊА I-START – PATENT C.O.

360,00 ден

Категорија

Опис

Потполна смеса за тов на пилиња I – STARTER

Смесата е наменета за исхрана на пилиња во тов, од 1 ден до 21 ви ден старост.

Се дозира по желба

Достапни пакувања: 10 кг.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “КОНЦЕНТРАТ ЗА ТОВ НА ПИЛИЊА I-START – PATENT C.O.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian