КОНЦЕНТРАТ ЗА КОКОШКИ НЕСИЛКИ – I KN 17 – PATENT C.O.

300,00 ден

Категорија

Опис

Потполна смеса за кокошки несилки I – KN17 ,

Наменета за исхрана на кокошки несилки во почетна фаза на несење јајца.

Достапни пакувања : 10 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “КОНЦЕНТРАТ ЗА КОКОШКИ НЕСИЛКИ – I KN 17 – PATENT C.O.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian