INTEGRAL FLAT 5 kg

130,00 ден

Category:

Description

Интегрално брашно во пакување од 5 кг

Состав: 100% пченично брашно,
Влага до 15,0%
Пепел до 0,45%
Киселински степен 2,0%

  • Пакувања на европалета 100 x 5 кг
  • Тежина на европалета 500 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ИНТЕГРАЛНО БРАШНО 5 КГ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_USEnglish