Bono Adult Cat – Храна за мачки

Bono Adult Cat – Храна за мачки
18/04/2020 Нема коментари ХРАНА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ Жито Алтан

Жито Алтан ДОО како ексклузивен увозник на храните за домашни миленици од производителот LAKY S.A. од Грција ви ја претставуваме храната за мачки Bono Adult Cat по цена од 90 ден / кг.

Bono_Cat

Bono Adult Cat
Два типа : Кругчиња и рипчиња

Пакување од 20 КГ по цена од 90 ден / кг.

Состав на храната

Протеини30%
масти12%
Влага9%
Пепел8%
Влакна4%
Petfood_Bono_Cat

Кругчиња

Nativa_Excellence_Food

Рипчиња

Дозирање на храна

Телесна тежина (Kg)Дневна доза (gr)
1.5-2.525-35
2.5-4.535-55
4.5-6.555-75
6.5-975-95
За авторот

Остави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian