УСЛУЖНО МЕРЕЊЕ НА КОЛСКА ВАГА

УСЛУЖНО МЕРЕЊЕ НА КОЛСКА ВАГА
29/01/2020 Нема коментари УСЛУГИ Жито Алтан

Жито Алтан врши услужно мерење на возила со тежина минимум 100 кг до максимум 50 тони на колска вага.

За авторот

Остави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian