НАМЕНСКО БРАШНО 25 КГ

НАМЕНСКО БРАШНО 25 КГ
25/01/2020 Нема коментари НАМЕНСКО Жито Алтан

Наменско брашно во пакување од 25 кг

Состав: 100% пченично брашно
Влага до 14%,
Пепел до 0,45%
Киселински степен 2,0%

  • Пакувања на европалета 40 x 25 кг
  • Тежина на европалета 1000 кг
За авторот

Остави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian