ИНТЕГРАЛНО БРАШНО 5 КГ

ИНТЕГРАЛНО БРАШНО 5 КГ
25/01/2020 Нема коментари ИНТЕГРАЛНО Жито Алтан

Интегрално брашно во пакување од 5 кг

Состав: 100% пченично брашно,
Влага до 15,0%
Пепел до 0,45%
Киселински степен 2,0%

  • Пакувања на европалета 100 x 5 кг
  • Тежина на европалета 500 кг
За авторот

Остави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian